Patrové postele

patrova postelPatrové postele jsou ideálním řešením pro rodiny, které mají více jak jedno dítě. Jednotlivá lůžka jsou nad sebou a tím se prakticky využije prostor až ke stropu a v pokoji zbude více místa pro hraní. Patrová postel je vhodná i pro jedno dítě. Řešení postele že vrchní patro je lůžko pro spaní a spodní patro je vyhrazeno pro psací stůl nebo jiný nábytek.

Patrové postele se nejčastěji vyrábí s dřevotiskových desek. S širokou škálou dekorů různých dřevin a barev. A v malé míře s masivního dřeva ze smrkového dřeva nebo dřeva z borovice. Ale z důvodů ceny jsou k dostání převážně z dřevotřísky.

Nevýhody patrových  postelí

Nevýhodou patrových postelí je vrchní patro. Nahoře u stropu bývá vyšší teplota a vydýchanější vzduch. To znemožňuje kvalitní spánek. Proto je zapotřebí větrat v pokoji s patrovou postelí.

Zajímavé patrové postele

Patrová postel Blue Lagoon

Luxusní lakovaná dětská patrová postel 

Rozměry patrové postele: Postel splňuje vysoké nároky na bezpečnost Vašich dětí – má zaoblené hrany, čímž je minimalizováno riziko úrazu.

  • šířka 107 cm
  • délka 208 cm
  • výška 180 cm
  • ložná plocha lůžek 90×200 cm

 Patrová postel Pikachu

Patrová postel vyrobená z kvalitní 


Rozměry patrové postele:
laminované DTD o síle 25 mm s ABS hranami o síle 2 mm.

Postel je dodávána bez roštu a matrace a je opatřena úložným prostorem ve formě zásuvky. Vyobrazený dezén dub (lze vybrat i jiné dezény v rámci volitelných parametrů).

  • ložná plocha obou lůžek 80×200 cm
  • celkové rozměry š95/d205/v168 cm